0 Item

Alışveriş Sepeti(0)

Sepetinizde daha fazla ürün yok
Toplam (KDV Dahil) 0,00 ₺
cms-img
MARS MOBİLYA'YA
HOŞGELDİNİZ

HOŞGELDİNİZ !

Mars Mobilya olarak 38 yıllık mobilya tecrübemizi 2015'den bu yana e-ticaret ile birleştirdik. En büyük eticaret firmaları ile devam ettiğimiz bu yolda aynı zamanda sitemizde de sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.

Sitemizde yaptığımız güncellemeler ile ve sayfalarımızda yaptığımız paylaşımlarda belirttiğimiz kampanyalar sizlere kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır.

Türkiye'nin önde gelen eticaret siteleri, sosyal medya platformları ve kendi sitemizde sizlerin beğenileri ile büyümeye devam ediyoruz.

Bu Güne Kadar Neler Yaptık

30.000

DEN DAHA FAZLA MUTLU MÜŞTERİ

42.000

ADET BAŞARILI SİPARİŞ

%99,97

MEMNUNİYET

4.000

SOSYAL MEDYA TAKİPÇİMİZ

NEDEN MARS MOBİLYA ?

  • Kalite100.jpgAldığınız tüm ürünlerde 1. sınıf hammadde kullanmakta olup siparişinizin merkezimizden adresinize ulaşmasından kurulumundan kullanımına ihtiyacınız olan her an yanınızda yer alıyoruz.
  • Kargo100.jpgTüm ürünlerimizde aynı ve en üst kalitede paketleme yaparak ürünlerin tarafınıza sağlam ulaşması ve kolay kurulum kılavuzları ve müşteri hizmetlerimiz sayesinde ürününüzü en hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.
  • garanti100.jpgOluşabilecek her türlü problemde bizimle iletişimde olmanız halinde en yüksek müşteri memnuniyetine sahip müşteri hizmetlerimiz size her türlü konuda yardımcı olabilmektedir.

Mutlu Müşteri Değerlendirmelerimiz

Ürün Kalitesi
.
Uygun Fiyat
.
Kargolama Süresi
.
Müşteri Hizmetleri
.